سوزاندن ۸۰۰ کالری در ۱ ساعت

در طول حدود نیم ساعت می توانید ۱۰۰ کالری بسوزانید. اما سوزاندن کالری آن هم به اندازه ۸۰۰ کالری کار ساده ای نیست و باید بسیار تلاش کنید.

۱. استپ ایروبیک

اگر وزن شما بیش از ۱۰۰ کیلو می باشد، می توانید با تمرینات   در هر ساعت، ۸۰۰ کالری بسوزانید. اینگونه تمرین ها بزرگترین گروه عضلانی را هدف قرار می دهد مانند پاها. در ضمن به قلب نیاز فشار آورده و همزمان تمرین کاردیو و عضله ساز را انجام می دهید.

۲. بوکس

در رینگ یک مسابقه ی واقعی سوزاندن ۸۰۰ کالری در یک ساعت کار دشواری نیست. اما کسانی که بیش از ۱۰۰ کیلو وزن دارند می توانند با حرکت مشت زنی به یک حریف تمرینی فرضی این مقدار کالری را بسوزانند.

۳. قایقرانی

اگر بیش از ۷۵ کیلوگرم وزن داشته باشید، با یک ساعت پارو زدن، چه در ماشین پاروزنی و چه در قایق واقعی می توانید ۸۰۰ کاری را بسوزانید.

۴. حمل وزنه‌های سنگین

آسان ترین راه برای سوزاندن ۸۰۰ کالری در یک ساعت حمل چند کیسه سیمان کوچک است. افراد بالای ۱۰۰ کیلو بیش از این مقدار را خواهند سوزاند.

۵. وزنه برداری

تمراینات قدرتی خستخ کننده هستند اما اگر در یک ساعت ضربان قلبتان را بالای ۱۲۵ تپش در دقیقه نگاه دارید، ۱۰۰۰ کالری در دقیقه خواهید سوزاند.

۶. کوهنوردی

با بالا رفتن از کوه به سبک نظامی نه معمولی و حمل ۲۰ کیلو لباس و تجهیزات میتوانید ۸۰۰ کالری را در یک ساعت بسوزانید.

۷. اسکی صحرا نوردی

اسکی با شدتی معمولی ۸۰۰ کالری، اما اسکی صحرانوردی یا سرعتی بیش از ۱۰۰ کالری را خواهد سوزاند. اگر حتی در سربالایی اسکی صحرانوردی انجام دهید بیش از ۱۵۰۰ کالری سوزانده خواهد شد.

۸. دوچرخه سواری

دوچرخه سواری با توجه به وزن و سرعت میتواند حدود ۱۵۰۰ کالری را بسوزاند. اما سوزاندن این مقدار نیازمند آن است که سرعتتان را به بالای ۳۰ کیلومتر بر ساعت برسانید. افرادی با وزن بالای ۹۰ کیوگرم با سرعتی بین ۲۰ تا ۲۵ کیلومتر بر ساعت می توانند بیش از ۸۰۰ کالری را بسوزانند.

۹. فوتبال

یک مسابقه فوتبال در یک ساعت ۸۰۰ کالری را خواهد سوزاند اما افرادی که کمتر از ۹۰ کیلوگرم وزن دارند باید فشار بیشتری به خود بیاورند و بهترین کار این است که دست از دویدن نکشند.

۱۰. خرد کردن چوب

حمل کردن کنده های چوب ۸۰۰ کالری را برای شما در یک ساعت خواهند سوزاند. و خرد کردن آنها با تبر ۱۵۰۰ کالری را می سوزاند.

۱۱. فریزبی

اگر حدودا ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارید می توانید با فریزبی و دویدن متداوم در یک ساعت ۸۰۰ کالری رابسوزانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *